• 7.Anamur Tarım ve Gıda Fuarı
  • 20-23 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

KKTC Başbakanı Ersin Tatar 6. Anamur Fuarı'na katıldı

Türkiye’nin en büyük ilçe fuarlarından biri olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Anamur Belediyesi Şehit Uzman Çavuş Atanur Bal Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen fuara KKTC Başbakanı Ersin Tatar da katıldı. Fuarı 20 binin üzerinde sektör profesyoneli ziyaret etti.
 
 
Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip olan muzun başkenti Anamur, Türkiye’nin en büyük ilçe fuarlarından biri olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’na ev sahipliği yapıyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar,  T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Anamur Kaymakamlığı, Anamur Belediyesi, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası, Anamur Ziraat Mühendisleri Odası, Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanlığı, Muz Üreticileri Birliği (MUZBİR) ve KOSGEB’in destekleri ile organize ediliyor. 
 
 
KKTC Tarım ve  Doğal  Kaynaklar Bakanlığı stand açtı
 
Anamur Belediyesi Şehit Uzman Çavuş Atanur Bal Fuar Merkezi’nde 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı bu yıl KKTC Başbakanı Ersin Tatar’ın yanı sıra KKTC Tarım ve  Doğal  Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ve KKTC  Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz de konuk ediyor. 20 binin üzerinde sektör profesyonelinin katılımının beklendiği fuarda KKTC Tarım ve  Doğal  Kaynaklar Bakanlığı stand açtı. Fuar ayrıca KKTC’li iş insanları için de bir ticaret platformu olacak.